A Berserker Enduro járt nálunk!Mx kelet2024.02.22.Egyéb kategória A Berserker Enduro csapat járt nálunk! Köszönjük hogy a hétvégén ilyen szép létszámmal voltatok! Hatalmas pacsi a Berserker Enduro srácoknak igazán jót motoroztunk, és finomat főztek!🤚🏼 Köszönjük a fotósnak: Attila Török 📸 A képeket jó minőségben itt tudjátok letölteni: Kattints ide Facebook Youtube Instagram Kapcsolódó bejegyzések Pálya átalakítás2023.03.16. Támogasd te is az Egyesületet2024.02.22. Bmx-Mtb Dirt Jump2023.06.13.